Personeel BioForum

BioForum telt 11 gedreven personeelsleden, met een mix van voltijdse en deeltijdse functies. 

De personeelsleden van BioForum worden opgedeeld in 3 teams, met de directeur voor de dagelijkse leiding. Het algemene telefoonnummer is 03 286 92 78. E-mailen doe je naar info@bioforumvl.be.

 

DIRECTIE

Lieve Vercauteren
Directeur
T 03 286 92 62
E lieve.vercauteren@bioforumvl.be

TEAM MARKT

Paul Verbeke
Ketenmanager
T 03 286 92 68
E paul.verbeke@bioforumvl.be

An Jamart
Coördinator Landbouw
T 03 286 92 65
E an.jamart@bioforumvl.be

Sofie Vandewijngaarden
Adviseur Voedingsbedrijven en ketenontwikkeling
T 03 286 92 72
E sofie.vandewijngaarden@bioforumvl.be 

Annick Cnudde
Adviseur Wetgeving
Coördinator Biogarantie
T 03 286 92 69
E annick.cnudde@bioforumvl.be

Marijke Van Ranst
Adviseur Verkooppunten & Foodservices
T 03 286 92 67
E marijke.vanranst@bioforumvl.be

Esmeralda Borgo
Beleidsverantwoordelijke
T 03 286 92 66
E esmeralda.borgo@bioforumvl.be

TEAM COMMUNICATIE

Tom Wouters
Communicatie Biosector
T 03 286 92 60
E tom.wouters@bioforumvl.be
Sabrina Proserpio
Communicatie consument en pers
T 03 286 92 70
E sabrina.proserpio@bioforumvl.be

TEAM ADMINISTRATIE

Annemie Lambert
Administratie
Administratie Biogarantie
T 03 286 92 64
E annemie.lambert@bioforumvl.be
Danny Cabus
Administratie
T 03 286 92 78
E danny.cabus@bioforumvl.be

Fotografie: Frank Toussaint