Personeel BioForum

BioForum telt 14 gedreven personeelsleden, met een mix van voltijdse en deeltijdse functies. 

De personeelsleden van BioForum worden opgedeeld in 3 teams, met de directeur en adjunct-directeur voor de dagelijkse leiding. Het algemene telefoonnummer is 03 286 92 78. E-mailen doe je naar info@bioforumvl.be.
 

DIRECTIE

Lieve Vercauteren
Directeur
T 03 286 92 62
E lieve.vercauteren@bioforumvl.be

Petra Tas
Adjunct-directeur
T 03 286 92 74
E petra.tas@bioforumvl.be

TEAM MARKT

Paul Verbeke
Ketenmanager
T 03 286 92 68
E paul.verbeke@bioforumvl.be

An Jamart
Coördinator Landbouw
T 03 286 92 65
E an.jamart@bioforumvl.be

Raf Van den Bruel
Adviseur Biologische verwerking
T 03 286 92 72
E raf.vandenbruel@bioforumvl.be 

Annick Cnudde
Coördinator Wetgeving
Coördinator Biogarantie
T 03 286 92 72
E annick.cnudde@bioforumvl.be

Marijke Van Ranst
Coördinator Verkooppunten
Contactpersoon Foodservices
T 03 286 92 67
E marijke.vanranst@bioforumvl.be

Esmeralda Borgo
Coördinator Beleid
T 03 286 92 66
E esmeralda.borgo@bioforumvl.be

TEAM COMMUNICATIE

Patricia De Laet
Communicatie Consument 
T 03 286 92 63
E patricia.delaet@bioforumvl.be
Tom Wouters
Communicatie Biosector
T 03 286 92 60
E tom.wouters@bioforumvl.be
Sabrina Proserpio
Communicatie, Advertising & Pers
T 03 286 92 70
E sabrina.proserpio@bioforumvl.be

TEAM ADMINISTRATIE

Dirk Verdickt
Financieel en Kantoorbeheer
T 03 286 92 73
E dirk.verdickt@bioforumvl.be
Annemie Lambert
Administratie
Administratie Biogarantie
T 03 286 92 64
E annemie.lambert@bioforumvl.be
Danny Cabus
Administratie
T 03 286 92 78
E danny.cabus@bioforumvl.be

Fotografie: Frank Toussaint